Binicilik ve Atçılık Dünyası Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dedikodularrr :)))

+7
tulbar
seyis
dominate
Murat
t.e.d
vet_tub
Admin
11 posters

1 sayfadaki 2 sayfası 1, 2  Sonraki

Dedikodularrr :))) Empty Dedikodularrr :)))

Mesaj tarafından Admin Paz Şub. 11, 2007 5:23 pm

Eveeeet... beklenen an geldiii...

dökün bakalım içinizdekileri, kim sizi sinir ediyo atlısporlarda, kim manejde solunuzdan geçeceğine üstünüze sürüp sinir ediyo,

BURADA HER ŞEY SERBEST! HOCALARI ÇEKİŞTİRİN, KULÜPLERİ TARTIŞIN, AŞK MEŞK OLAYLARINI DÖKÜN DÖKÜŞTÜRÜN!!!
Admin
Admin

Dedikodularrr :))) Empty Geri: Dedikodularrr :)))

Mesaj tarafından vet_tub Paz Şub. 25, 2007 4:41 pm

oof yaa sormayın valla bizim okulun hepside sercan ve ömer hocaya hasta nedense bi ben ısınamadım şu hocalara...Neutral
vet_tub
vet_tub
"Tay"
Dedikodularrr :))) Default2

Mesaj tarafından Admin Salı Şub. 27, 2007 8:31 am

ahahah....
tabii hocalarımızın da birer internet kullanıcısı olabileceklerini akılda tutalım, misal burak hoca geçen bizim dedikodu konusunu görmüş aşkolsun filan dedi:) selamlar buradan kendisine:) yaşasın düşünce özgürlüğü lol!
Admin
Admin

Mesaj tarafından t.e.d Salı Şub. 27, 2007 3:28 pm

cheers simdi dedıkoduda atla ilgli yapalım bence Smile ask girmesin kanımca at olursa tam super olacak Wink
t.e.d
t.e.d
"Genç At"
Dedikodularrr :))) Default3

Mesaj tarafından t.e.d Salı Şub. 27, 2007 3:28 pm

cheers simdi dedıkoduda atla ilgli yapalım bence Smile ask girmesin kanımca at olursa tam super olacak Wink
t.e.d
t.e.d
"Genç At"

Mesaj tarafından Admin Perş. Mart 08, 2007 5:44 pm

evet, falanca ata çok kızdım geçenlerde yanımdan geçerken bana "çalışacak başka yer bulamıyo musun kızım, hayvan mısın?" dedi Mad halbuki orada çalışmamı bana hocam söylemişti, hem de sırf ona yer açalım diye... Suspect
ben bu attan çok çekiyorum. manejin %90ını kendi alanı gibi kullanıyor ve sürekli çarpmak ister gibi üzerime gelip sonra da ben suçluymuşum gibi "ne geliyon üstüme be!" gibi ifadeler kullanıyor, arkamdan durduk yere "acemi işte..." şeklinde herkesin duyabileceği şekilde laf atıyor. ben ise sırf kavga etmek istemediğimden ağzımı bile açmıyorum. nedendir bilinmez, geldiğim ilk günden beri koca kulüpte bir tek bu at sadece bana karşı böyle??? halbuki ben ona hiç bi kötülük yapmadım,kamçı bile kullanmadım confused
bunları yapan atın yaşı da benden bi hayli büyük.biraz daha seviyeli ve olgun olması gerekmez mi?

evet. sanırım kişi adı yerine "at"kelimesini kullanmak iyi bir çözüm olacak.

bu arada kusura bakmayın şuan bugün yediğim aşağılamalardan dolayı çok moralim bozuk, buraya yazmak istedim.

forumumuzun itiraf.com u olacak gibi gözüküyor burasıSmile
Admin
Admin

Mesaj tarafından Murat Paz Mart 18, 2007 11:19 pm

sevgılı vet_tub admin haklı emin ol bu ıletıden bılgısı olacaktır
Murat
Murat
"Genç At"

Mesaj tarafından dominate Ptsi Mart 19, 2007 10:18 pm

ya bizim bu işte bildiğini başkalarıyla paylaşmama gibi bir huy var anlayamadım gittim.Ya bir şeyi benden daha tecrübeli birisine soruyorum adam ben bilmiyorum kitaplarda yazıyor aç oku diye cevap veriyor.İnsanlarda kendisinin geçilebileceği korkusumu varki.Egoist davranışlar bu sporu ilerletmez.
dominate
dominate
"Usta At"
Dedikodularrr :))) Default6

Mesaj tarafından Admin Ptsi Mart 19, 2007 10:50 pm

hrrrr Mad ne desen haklısın o konuda... ben de delirmenin eşiğindeyim, insanların ağzından cımbızla laf almaktan bıktım!

desin, bilmiyorum desin, yada meslek sırrı desin ama desin bişey yaaa!

ha ayrıca dediğin gibi zaten zor gelişen bi dal, neden paylaşmıyolar niye geliştirmek için çaba sarfetmiyolar anlamıyorum. kendi bindiğin dalı(yada atıSmile) kesmek değildir de nedir bu? scratch
Admin
Admin

Mesaj tarafından t.e.d Perş. Mart 22, 2007 9:53 am

bu bınıcılık emek sabır we yetenekle olan bısı her sey basıtce oğrenılmıyor eminim ki onlarada zamannda bısıler öğretılırken bısler gıbı aynı seylerı soyluolardır emınım kı, her seyın bı zamanı war dıolar Wink
t.e.d
t.e.d
"Genç At"

Dedikodularrr :))) Empty 2 güzel site

Mesaj tarafından seyis C.tesi Ekim 13, 2007 12:27 pm

seyis
seyis
"Usta At"

Mesaj tarafından tulbar C.tesi Mart 01, 2008 11:02 pm

İnsanlar genellikle severek yaptıkları işi, başkalrına da anlatmayı sevmezlwer mi? Demek ki sizin hocalar yaptıkları işten sıkılmış, kötü profesyoneller. Gerçi atları herkes çok sevdiği için bir süre sonra herrsye cevap vermekten içleri de bayılmış olabilir Smile
tulbar
tulbar
"Yetişen At"
Dedikodularrr :))) Default4

Mesaj tarafından tulbar C.tesi Mart 01, 2008 11:05 pm

Sevgili "Admin" Razz??
Sana kötü davranan "at" ilkokul çağında olsa, kesin asılıyo derdim Smile)
tulbar
tulbar
"Yetişen At"

Mesaj tarafından Admin Paz Mart 02, 2008 10:13 am

tulbar demiş ki:Sevgili "Admin" Razz??
Sana kötü davranan "at" ilkokul çağında olsa, kesin asılıyo derdim Smile)

maalesef kadın...

ve yaşça da bir hayli büyük, yani örnek olması gereken yaşta...
Admin
Admin

Mesaj tarafından tulbar Perş. Mart 06, 2008 11:43 am

Ehh, bildiğin gibi, bütün atlar iyi huylu olmuyorlar. Hatta bazen kısraklar bile. Gözleri küçük mü? Smile
tulbar
tulbar
"Yetişen At"

Mesaj tarafından Admin Perş. Mart 06, 2008 6:14 pm

:::DDDD
Admin
Admin

Mesaj tarafından cosmic Salı Tem. 15, 2008 9:40 pm

Admin demiş ki:evet, falanca ata çok kızdım geçenlerde yanımdan geçerken bana "çalışacak başka yer bulamıyo musun kızım, hayvan mısın?" dedi Mad halbuki orada çalışmamı bana hocam söylemişti, hem de sırf ona yer açalım diye... Suspect
ben bu attan çok çekiyorum. manejin %90ını kendi alanı gibi kullanıyor ve sürekli çarpmak ister gibi üzerime gelip sonra da ben suçluymuşum gibi "ne geliyon üstüme be!" gibi ifadeler kullanıyor, arkamdan durduk yere "acemi işte..." şeklinde herkesin duyabileceği şekilde laf atıyor. ben ise sırf kavga etmek istemediğimden ağzımı bile açmıyorum. nedendir bilinmez, geldiğim ilk günden beri koca kulüpte bir tek bu at sadece bana karşı böyle??? halbuki ben ona hiç bi kötülük yapmadım,kamçı bile kullanmadım confused
bunları yapan atın yaşı da benden bi hayli büyük.biraz daha seviyeli ve olgun olması gerekmez mi?
Sanırım aynı atla geçen gün ben de tanıştım maalesef.kulubumüzde atları olduğunu biliyodum daha önce görmüştüm ama hiç aynı zamanda biniş yapmamıştık(yapmaz olaydık). Manejde sürekli sıkıştırıp aynı şekilde laf atıyodu 'acemi misin nesin çekil be önümden' fln diye halbuki üstüme gelen kendisi.hiç sesimi çıkarmadım duymamazlıktan geldim.
Ama en sonunda yaptı yapacağını: manejin kapısının orda arkamdan hızlı geldi (nerdeyse atlar temas edicek yani) sonra birden üstüste kamçıladı kendi atını! e bizim at durur mu o waziyette fırladı altımdan bi anda dörtnala(yazık korkmuş demekki hayvancağız)
hiç beklemiyodum birden şok oldum at kapıdan fırlıcak diye korktum.enazından içe doğru çewirebildim manej yolunda düşmiyim diye.okdr tepinmeye koşmaya daha fazla kalamadım üstünde bi güzel düştüm:) (yazık korkmuş demekki hayvancağız)
Neyse kalktım ayağa tekrar bincem atıma, geldi 'afedersin benim yüzümden oldu' dedi(sanki bilmediğimz bişey)

Ewet bnden iyi biniyo olablir ama manej onun değil sonuçta.hem bn kesinlikle önüne çıkıp çalışmasını fln bozmadım.neden böyle yaptığını anlamadım yani scratch
cosmic
"Usta At"

Mesaj tarafından Admin Çarş. Tem. 16, 2008 9:29 am

eğer aynı attan söz ediyosak gerçekten enteresan bir tip...nereye gitsem "o atı tanıyo musun? delinin tekidir" diye bahsediyorlar yani tek ağzı yanan biz değiliz sanırım:) ama bu yaptığı şey çok tehlikeli, daha acemi olanların ödü patlıyordur.
bazı atlara özgüven yaramıyor...
Admin
Admin

Mesaj tarafından cosmic Çarş. Tem. 16, 2008 7:51 pm

Ewet kesinlikle eminim aynı attan bahsettiğimize we dediğin gbi biz istisna değiliz hep yapıyomuş bunu.tanıyanlar öyle söylüyo.bu atın huyu da cidden garip yani bi anı bi anını da tutmuyo!
Neyseki bgn ben binerken manejde yoktu da korkmadan rahat rahat bi dörtnal yaptım.yoksa cidden korkuyorum yani...
cosmic
"Usta At"

Mesaj tarafından seyis Perş. Tem. 17, 2008 10:25 pm

sanırım bu at 2 ayaklı bir at Suspect
seyis
seyis
"Usta At"

Mesaj tarafından cosmic Perş. Tem. 17, 2008 10:29 pm

Very Happy:D
cosmic
"Usta At"

Mesaj tarafından dominate Cuma Ağus. 01, 2008 8:10 pm

Evet herkez boynuz kulağı geçer hesabı bildiğini paylaşmaktan uzak.Ama bu bizi ileri götürmekten çok binicliğin baltalanmasındır.
dominate
dominate
"Usta At"

Mesaj tarafından gokhan Perş. Ocak 22, 2009 5:32 am

ben bu başlığı daha once neden gormemişim arkadaşlar megerse bu konularda tek dertli olan ben değilmişim.
gerçi ben universitelerin binicilik klubleri başlıgı altında dile getirmiştim bir daha bir daha yazmak pek hoş olmaz sanırım.
ama aynı benzer yada daha kotulerini yaşamış birisi olarakdan sizleri anlıyorum arkadaşlar
ve maalesef nereye gidersek gidelim bu şekilde cahil, kendini bilmez vs birisi mutlaka çıkıyor insanın karşısına
gokhan
gokhan
"Usta At"

Mesaj tarafından seyis Perş. Ocak 22, 2009 9:09 am

Admin demiş ki:evet, falanca ata çok kızdım geçenlerde yanımdan geçerken bana "çalışacak başka yer bulamıyo musun kızım, hayvan mısın?" dedi Mad halbuki orada çalışmamı bana hocam söylemişti, hem de sırf ona yer açalım diye... Suspect

evet. sanırım kişi adı yerine "at"kelimesini kullanmak iyi bir çözüm olacak.

bu arada kusura bakmayın şuan bugün yediğim aşağılamalardan dolayı çok moralim bozuk, buraya yazmak istedim.

forumumuzun itiraf.com u olacak gibi gözüküyor burasıSmile
iyi ki de kullanmamışsın belki hoşuna giderdi. bazı aygırların böyle fantezileri olabiliyor Twisted Evil Laughing
seyis
seyis
"Usta At"

Mesaj tarafından gokhan C.tesi Ocak 24, 2009 1:37 am

Sanırım benzer durumlar herkesin başına geliyor.Bizim tesisde nil ve cosmic arkadaşların yaşadıkları maalesef yaşanıyor kendini bilmeyen yada kendini bir şey sanan bir çok kişi var.
gokhan
gokhan
"Usta At"

1 sayfadaki 2 sayfası 1, 2  Sonraki