Binicilik ve Atçılık Dünyası Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Beykoz Dila Country Club'da binicilik dersi

3 posters

Beykoz Dila Country Club'da binicilik dersi Empty Beykoz Dila Country Club'da binicilik dersi

Mesaj tarafından dark horse Ptsi Ağus. 23, 2010 11:59 am

merhabalar!

ben at binmeyi öğrenmek istiyorum. internette dolaşırken http://www.sehirfirsati.com/in/.SgLqNB adresinde "Beykoz Dila Country Club'da Binicilik Dersi ve Havuz Keyfi %57 Fırsatla 70 TL yerine 30 TL" diye bir şey buldum.

size iki sorum var.

1- Beykoz Dila Country Club binicilikle tanışmak için doğru bir yer mi?
2- bahsettiğim siteyi kullanan var mı? herhangi bir sorunla karşılaşır mıyım?
dark horse
dark horse
"Yeni Doğmuş Tay"
Beykoz Dila Country Club'da binicilik dersi Default1

Beykoz Dila Country Club'da binicilik dersi Empty Geri: Beykoz Dila Country Club'da binicilik dersi

Mesaj tarafından Browni Ptsi Ağus. 23, 2010 5:49 pm

Orasını bilmiyorum ama http://www.dilacountryclub.com/default.asp sitesine baktım güzel bir yere benziyor. Ama havuz düşünenler için çok küçük bir havuzları var. Ayrıca Binicilik Dersi+Havuz Keyfinin 30 TL olabileceğini hiç zannetmiyorum.
Browni
Browni
"Usta At"
Beykoz Dila Country Club'da binicilik dersi Default6

Beykoz Dila Country Club'da binicilik dersi Empty Geri: Beykoz Dila Country Club'da binicilik dersi

Mesaj tarafından nipo Ptsi Kas. 29, 2010 3:59 pm

Merhaba arkadaşlar Dila country club guzel bi tesis Anadolu yakasındaki en iyisi diye bilirim fakat eğitimen düzeyi cok zayıf oldugunu düşünuyorum .Orada bir ay kadar ders aldım fakat bir gelişme olmadı oldugum yerde saydım Smile . Başka bir kulübe geçince bu farkı anladım .Keyf almak istyorsanız harika bir konuma sahip. Ders almak istiyorsanız tavsiye etmem. Rolling Eyes
nipo
nipo
"Yeni Doğmuş Tay"
Beykoz Dila Country Club'da binicilik dersi Default1

- Similar topics