Binicilik ve Atçılık Dünyası Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Üniversiteler Binicilik Derneği

Üniversiteler Binicilik Derneği Empty Üniversiteler Binicilik Derneği

Mesaj tarafından Çağlayan Atasoy Ptsi Ara. 24, 2012 6:55 pm

Arkadaşlar merhaba,
Ben Çağlayan. Ankara atlı spor kulübünde lisanslı sporcuyum. Çok yakında Üniversiteler Binicilik Derneğini kurmayı planlıyorum. Şuan çalışmalarımı son hızda sürdürüyorum. Binicilik sporunu çok geride görüyorum. Halkımız ata sporları olan biniciliğe karşı çok ilgisizler ve bilinçsizler. Ülkemizde acaba lisanslı olupta yarış koşan sporcu sayısı kaç ? Olimpiyatlara binicilik dalında kaç sporcu ile katılıyoruz acaba ? Neden binicilik zengin sporu olarak görülüyor? Bu soruların cevabı içler acısı. 7 yıldır bu sporla uğraşıyorum ve bu durum hiç hoşuma gitmiyor. Birşeyler yapmanın zamanı çoktan geldi de geçiyor demekki şuan ki her sistemde olduğu gibi binicilik alanındaki sistemde de büyük eksiklikler var. Bunun önüne geçmek için halkımıza hitap eden bir dernek kurmak istiyorum. Bu konudada başarıya ulaşabilmem için siz binici ve üniversite arkadaşlarımızın desteğine ihtiyacım var. Bu yolda benimle birlikte yürürseniz beni çok mutlu etmiş olursunuz ve ata sporumuz olan binicilik sporunu her üniversitede görebiliriz, daha uygun fiyatlara binebiliriz, lisans alıp üniversiteler arası şampiyonalar düzenleyebiliriz, kazanan üniversite ile yurt dışı yarışmalarına katılıp şanlı bayrağımızı diğer ülkelerdede dalgalandırabiliriz, bizde olimpiyatlara katılabiliriz.
Sizi seviyorum ve desteğinizi bekliyorum . . . Smile
Çağlayan Atasoy
Çağlayan Atasoy
"Yeni Doğmuş Tay"
Üniversiteler Binicilik Derneği Default1

- Similar topics