Binicilik ve Atçılık Dünyası Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kapadokya MYO At Antrenörlüğü ve Atçılık İşletmeciliği

+13
şahin_bey
umitkizilkaya
ahminel
gulsum
SİMURG.
poyraz80
Admin
seyis
gokhan
cosmic
dreadlogos
dominate
carroty
17 posters

3 sayfadaki 3 sayfası Önceki  1, 2, 3

Kapadokya MYO At Antrenörlüğü ve Atçılık İşletmeciliği - Sayfa 3 Empty Geri: Kapadokya MYO At Antrenörlüğü ve Atçılık İşletmeciliği

Mesaj tarafından ozzuuum Çarş. Mayıs 27, 2009 9:03 pm

Aynı soruyu kopyala/yapıştır yapmışsınız diğer konuya cevap yazdım oraya bakabilirsiniz. Bu şekilde forumu kirletmezsenizde ayrıca güzel olacaktır..
ozzuuum
ozzuuum
"Genç At"
Kapadokya MYO At Antrenörlüğü ve Atçılık İşletmeciliği - Sayfa 3 Default3

Kapadokya MYO At Antrenörlüğü ve Atçılık İşletmeciliği - Sayfa 3 Empty Geri: Kapadokya MYO At Antrenörlüğü ve Atçılık İşletmeciliği

Mesaj tarafından turkeruz C.tesi Mayıs 30, 2009 7:53 pm

ok bir daha yapmam...
turkeruz
turkeruz
"Yeni Doğmuş Tay"
Kapadokya MYO At Antrenörlüğü ve Atçılık İşletmeciliği - Sayfa 3 Default1

Mesaj tarafından gulsum Cuma Eyl. 11, 2009 3:39 pm

Ne simurg ne de diğer kmyo'da okuyan arkadaşlar yeterli bilgiler vermişler. Ben gerçekten merak ediyorum oradaki eğitimi. Yani "çok güzel gidiyor eğitimler" den ziyade "şunu yapıyoruz, şu dersler var, bu derste bunlar yapılıyor" gibi daha somut cümleler bilgi verici olurdu.

Mesela benim merak ettiğim, at işletmeciliği ve at antrenörlüğüne hangi bölümden gidiliyor? İşletmeccilikte muhasebe gibi dersler olduğu için belki fen ya da tm olabilir ama at antrenörlüğü de mi aynı? Yanabcı dil bölümü mezunu bir insanın bu bölümü kazanma ihtimali nedir acaba?

Şimdi benim bu sorularımı kim cevaplayacak?? Kapadokya MYO At Antrenörlüğü ve Atçılık İşletmeciliği - Sayfa 3 Icon_biggrin
gulsum
"Usta At"
Kapadokya MYO At Antrenörlüğü ve Atçılık İşletmeciliği - Sayfa 3 Default6

Mesaj tarafından mathsisthekey Cuma Eyl. 11, 2009 3:50 pm

bir ara adana atlıspor'a staj için gelmişti iki arkadaş, ama tam olarak hangi bölümden nereden bilmiyorum, sanırım at antrenörlüğü bölümünden..

oralarda okuyan arkadaşlardan birisi bizi bilgilendirebilirse çok güzel olur gerçekten
mathsisthekey
mathsisthekey
"Usta At"

Mesaj tarafından gulsum Cuma Eyl. 11, 2009 4:03 pm

gulsum demiş ki:Ne simurg ne de diğer kmyo'da okuyan arkadaşlar yeterli bilgiler vermişler. Ben gerçekten merak ediyorum oradaki eğitimi. Yani "çok güzel gidiyor eğitimler" den ziyade "şunu yapıyoruz, şu dersler var, bu derste bunlar yapılıyor" gibi daha somut cümleler bilgi verici olurdu.

Mesela benim merak ettiğim, at işletmeciliği ve at antrenörlüğüne hangi bölümden gidiliyor? İşletmeccilikte muhasebe gibi dersler olduğu için belki fen ya da tm olabilir ama at antrenörlüğü de mi aynı? Yanabcı dil bölümü mezunu bir insanın bu bölümü kazanma ihtimali nedir acaba?

Şimdi benim bu sorularımı kim cevaplayacak?? Kapadokya MYO At Antrenörlüğü ve Atçılık İşletmeciliği - Sayfa 3 Icon_biggrin

Kendi mesajıma kendim cevap vereyim. Kapadokya MYO At Antrenörlüğü ve Atçılık İşletmeciliği - Sayfa 3 Icon_biggrin KMYO Atçılık ve Antrenörlüğü bölümüne girebilmek için Puan Türü: EA-1 şeklinde gösteriliyor. Bu arada şöyle bir dipnot var:
Bu programa kayıt olan öğrenciler mesleğin gerektirdiği kıyafeti ve donanımı edinmek ve eğitim esnasında kullanmak zorundadır. Renk ve model standart tek tiptir. Temini öğrenciye aittir ve mecburidir.
gulsum
"Usta At"

Mesaj tarafından Admin Cuma Şub. 12, 2010 3:00 pm

İşte geldim, buradayımmm!!!

Arkadaşlar Ankara'da yaşayabilirim diyenlere müthiş bir iş ilanım var. Bana başvurunuz: nilsoygur@gmail.com

lol!
Admin
Admin

Mesaj tarafından poyraz80 Çarş. Haz. 22, 2011 11:30 pm

mrb arkadaşlar bir konuda takıldım.bana ''ATIN 20 KM.LİK CEBRİ YÜRÜYÜŞÜ'' adlı konu lazım bu konuyla ilgili bir fikri olan varsa bana e-mial atabilir mi.
birman_80@hotmail.com
poyraz80
poyraz80
"Genç At"
Kapadokya MYO At Antrenörlüğü ve Atçılık İşletmeciliği - Sayfa 3 Default3

3 sayfadaki 3 sayfası Önceki  1, 2, 3

- Similar topics