Binicilik ve Atçılık Dünyası Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adminimiz Nerede?

Adminimiz Nerede? Empty Adminimiz Nerede?

Mesaj tarafından Browni Ptsi Haz. 20, 2011 1:22 pm

Arkadaşlar uzun zamandır giremiyordum nedense Google de çıkmıyor artık binicilik talk diye girince. Belki bu sıkıntıyı çekenler de olmuştur aramızda ama bugün bir tesadüf girmeyi başardım. Başımızda bir de Adminimiz olsaydı iyi olurdu ya... Burası bir kütüphane gibi oldu artık binicilik hakkında pek çok şey öğrenilebilir gerçi pek uğrayan kalmadı, unutuldu gitti. Öyle ki Gülsüm abla, seyis yok hatta Adminimiz bile yok Exclamation Peki ona neler oldu bilen var mı? Ben Face'den takip ediyorum sanırım evlenmiş ve artık Nil Yalçınkaya olmuş cheers Tebrik ederim -gerçi pek çok kişi gibi o da farketmeyecektir bu yazıyı-. Sanırım hala Ankara'da yaşıyor ve Centilmen Binicilik'in ortaklarından scratch Bize çok yakın bir ara uğramayı düşünüyorum ve Centilmen Binicilik de iyice gelişmiş diyorlar, hala pek fazla at yokmuş ama piknik için güzel bir yer.
Burayı yeniden bulmanın mutluluğunu yaşıyorum umarım eskilerden görenler olur, böyle zengin bir bilgi sitesi unutulup gitmez...
Browni
Browni
"Usta At"
Adminimiz Nerede? Default6

- Similar topics