Binicilik ve Atçılık Dünyası Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

At Baskılı Kıyafetler & Aksesuarlar

5 posters

At Baskılı Kıyafetler & Aksesuarlar Empty At Baskılı Kıyafetler & Aksesuarlar

Mesaj tarafından gulsum Cuma Ağus. 06, 2010 1:50 pm

Arkadaşlar her girdiğim mağazada bakıyorum, internetten araştırıyorum ama üzerinde at baskısı olan hiçbir kıyafet bulamıyorum... At figürlü takı da bulamıyorum, ne kolye ne küpe... At baskılı tişörtler sadece Amerikan sitelerinde bulabildim, onlar da Amerika ve Kanada dışına satış yapmıyorlar. Sizin bildiğiniz bir mağaza yada site var mı Türkiye'ye satışı olan?

Sadece en son bi arkadaşım at baskılı bi nevresim hediye etti bana Smile
gulsum
"Usta At"
At Baskılı Kıyafetler & Aksesuarlar Default6

At Baskılı Kıyafetler & Aksesuarlar Empty Geri: At Baskılı Kıyafetler & Aksesuarlar

Mesaj tarafından Browni Cuma Ağus. 06, 2010 4:27 pm

Acaba reklama izin veriliyor mu Razz
At baskısı olan değil de polo oyunu oynanan bir marka biliyorum. Sanırım hangi markadan söz ettiğimi sen de anlamışsındır Gülsüm abla Very Happy
Amblemi at olan bir araba markası biliyorum, onu da Türkiye' de hiç görmedim. Çok pahalı bir marka, sanırım onu da anlamışsındır.
Ama bence atla ilgili aksesuar vardır. Bende ilginç bir tane var. sadece atın kafasından oluşuyor. Atın yeleleri hafif bulut gibi ve bir tek boynuzlu Very Happy Biraz mitolojik bir şey sanırım Razz
Browni
Browni
"Usta At"

At Baskılı Kıyafetler & Aksesuarlar Empty Geri: At Baskılı Kıyafetler & Aksesuarlar

Mesaj tarafından gulsum Cuma Ağus. 06, 2010 6:48 pm

Evet canım ilk söylediğin markanın ürünlerine baktım hatta daha dün baktım, at harika görünüyordu, üstünde de attan büyük marka!!! O markalar kocaman "ben burdayım" diyor ya onu sevmiyorum Smile Benim atla ilgili deri kaplama bi figürüm var masamda, küçük peluş atım var, bi de nevresim. Başka da bişeyim yok Sad Smile Yurtdışından getirtebilirsem ordan istiyorum yada kendi tişörtünü dizayn etme siteleri var, onlara da güvenilir mi bilmiyorum! At Baskılı Kıyafetler & Aksesuarlar Icon_rolleyes
gulsum
"Usta At"

Mesaj tarafından Browni Cuma Ağus. 06, 2010 7:23 pm

Ben de o markanın ben burdayım demesinden hoşlanmıyorum. Aslında haklısınız. Fark ettimde benim de atlarla ilgili pek eşyam yok. Ama alırsam mutlaka yazarım. Smile
Browni
Browni
"Usta At"

Mesaj tarafından Browni Perş. Ağus. 12, 2010 10:25 am

Bu arada, bende atla ilgili olan en önemli aksesuarı yazmamışım Razz AASK'den aldığım çok güzel bir yüzük... Hani şu sıcaklığa göre renk değiştirenlerden. Biniciliğe ilk başladığımda oradan almıştım ama artık satmıyorlar. Bu yüzüğün üzerinde 6 altın renkli atı koymuşlar sıra sıra. Hepsinin yaptığı hareket aynı, engele atlarkenki engele kalkış anı. Anlatması çok zor ama benim için manevi değeri çooook büyük. Rolling Eyes
Browni
Browni
"Usta At"

Mesaj tarafından gokhan Cuma Ağus. 20, 2010 12:44 pm

Ben de sürekli bakarım giyim mağazalarında atlı tşort ama şimdiye kadar denk gelemedim maalesef
gokhan
gokhan
"Usta At"

Mesaj tarafından deniz_nazar Cuma Ağus. 27, 2010 8:50 pm

Benim bir tane at kafası kolyem var, bir tane nal şeklinde kolyem var, bir tane de nalın içinden at kafası geçiyor. üstünde at olan bir tshirtüm var bir arkadasım hediye etmişti.. Odamda duvarıma asılı has ve has bir nal var at ayağından çıkma.. Very Happy gördükçe alıyorum atlı bişeyler.
deniz_nazar
deniz_nazar
"Tay"
At Baskılı Kıyafetler & Aksesuarlar Default2

Mesaj tarafından gulsum C.tesi Ağus. 28, 2010 3:24 pm

Ben sadece yabancı sitelerde bulabildim. Türkiye'de atçılığın ne kadar ilgi gördüğünü buradan bile anlayabiliyoruz maalesef... Evil or Very Mad En sonunda kendim tişörtüme bastırcam dayanamayıp... Very Happy
gulsum
"Usta At"

Mesaj tarafından seyis Cuma Eyl. 10, 2010 10:10 am

Browni demiş ki:Ben de o markanın ben burdayım demesinden hoşlanmıyorum. Aslında haklısınız. Fark ettimde benim de atlarla ilgili pek eşyam yok. Ama alırsam mutlaka yazarım. Smile

neymiş bu marka ya çok merak ettim
seyis
seyis
"Usta At"

Mesaj tarafından seyis Cuma Eyl. 10, 2010 10:12 am

Browni demiş ki:Acaba reklama izin veriliyor mu Razz
At baskısı olan değil de polo oyunu oynanan bir marka biliyorum. Sanırım hangi markadan söz ettiğimi sen de anlamışsındır Gülsüm abla Very Happy
Amblemi at olan bir araba markası biliyorum, onu da Türkiye' de hiç görmedim. Çok pahalı bir marka, sanırım onu da anlamışsındır.
Ama bence atla ilgili aksesuar vardır. Bende ilginç bir tane var. sadece atın kafasından oluşuyor. Atın yeleleri hafif bulut gibi ve bir tek boynuzlu Very Happy Biraz mitolojik bir şey sanırım Razz

söyleyin şu markaları. burayı rtük denetlemiyor korkmayın
seyis
seyis
"Usta At"

Mesaj tarafından Browni Paz Eyl. 12, 2010 10:37 am

Peki öyleyse söylüyorum zaten markanın ambleminde polo oyunu oynuyorlar ve markanın ismi de zaten Polo.
Amblemi at olan araba markası da Porsche.
Browni
Browni
"Usta At"

Mesaj tarafından gulsum Ptsi Eyl. 13, 2010 11:42 am

seyis demiş ki:söyleyin şu markaları. burayı rtük denetlemiyor korkmayın

Bunları senin bilmediğine şaşırdım seyis Smile
gulsum
"Usta At"