Binicilik ve Atçılık Dünyası Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hayallerimiz..

3 posters

Hayallerimiz.. Empty Hayallerimiz..

Mesaj tarafından deniz_nazar Cuma Ağus. 27, 2010 12:31 am

Haydi arkadaşlar hayallerimizden bahsedelim Smile Hepimizin atlar dışında illaki hayalleri vardır.. paylaşmak ister misiniz ? ben başlıyorum Smile

Yakın geleceğe bakacak olursak.. Smile
İlk istediğim şey bir kedi-köpek barınağında gönüllü olarak çlışmayı hayal ediyorum.
Ailemle ilgili sorunların çözülmesi hayallerimden biri..
eylülde binici lisasımı alıp, 29 Ekimde yarışmaya girmek istiyorum.
Yeni okulumla birlikte yepyeni bir hayat, mazide kalan kötü anıları unutmak istiyorum. (:

Ve gelecekteki ideallerimden bahsedecek olusak..

bu sene liseye geçtim, İzmir'in en iyi anadolu lisesini kazandım. Derslerim iyi yani. Önümdeki 4 yıl boyunca deli gibi çalışıp İstanbul Haccettepe (TIP)' yi istiyorum. Kadın doğum uzmanı olucam inş.. Smile Yurt dışında mastır, doktora vs.. yapmak istiyorum. Sonra Türkiye'ye dönüp yoğun ve rahat bir hayat yaşamak. istanbul ya da izmirde yaşamak istiyorum. (İzmir daha ağır basıyor Smile ) Büyük iki katlı bir evim, geniş bir bahçem, bir yüzme havuzum olmasını istiyorum Smile Çocuğumdan önce bir köpeğim olsun, çocuklarım bir hayvanla iç içe büyüsün, hayvan sevgisini tatsın ve böylece vicdan sahibi, insan gibi bir insan olsun istiyorum. Köpeğimi bebek bakıcısı şeklinde eğittirmek istiyorum.. Smile Ve çocuklarımın kesinlikle at binmeye teşvik etmek istyiorum. şuan elimde bulunmayan imkanları onlara sunmak istiyorum.
Ve unutmadan... Allah uzun verir de biricik anneannem ve büyük babam hâlâ hayatta olurlarsa onları rahat rahat yaşatmak, onların sağlık sorunlarıyla ilgilenmek istiyorum.

sanırım fazla derine indim fakat gece gece birilerine ideallerimden, hayallerimden bahsetme ihtiyacı duydum.. Ve bu kişiler sizlerdiniz. Smile Henüz erken bunlar için sanırım ama ben şimdiden yolumu çizdim ve ne istediğimi biliyorum..

Sevgiler..
deniz_nazar
deniz_nazar
"Tay"
Hayallerimiz.. Default2

Hayallerimiz.. Empty Geri: Hayallerimiz..

Mesaj tarafından Browni Cuma Ağus. 27, 2010 11:56 am

Gerçekten çok güzel yazmışsın. Çok hoşuma gitti, benim hayallerime benziyor Smile
Ben de bu sene liseye başlayacağım ve yakın geleceğimdeki hayallerimde bu 4 yıl içerisinde mutlaka lisans alıp yarışlara katılmak var. Tabii ki bu arada derslerime sıkı sıkı sarılacağım.
Her ne kadar herkes itiraz etse de veteriner olmak istiyorum ve ne kadar zor olduğunu da biliyorum. Hedefim Uludağ Üniversitesi Veterinerlik Fakültesi(Bursa). Üniversiteden sonra ben de kendimi çok geliştirmek istiyorum. Özellikle hayvanları incelemek bilhassa genetik mühendisleriyle çalışmak istiyorum. (Veterinerlikten ne kadar kazanabilirim bilmiyorum ama) hayallerimi gerçekleştirebileceğim kadar zengin olmak istiyorum. Küçük bir çiftlik kurup hayvanlarla yaşamak hayallerimden (ne de olsa veterinerim, kolay olur herhalde Razz ) Kısacası hayatımı hayvanlara adamak istiyorum (tabii ki ailem de var).
İşte böyle mutlu mesut bir hayatım olsun isterdim. Elbette bunun için çalışacağım ve umarım hepimiz birgün hayallerimizi gerçekleştirebiliriz...
Browni
Browni
"Usta At"
Hayallerimiz.. Default6

Hayallerimiz.. Empty Geri: Hayallerimiz..

Mesaj tarafından seyis Cuma Eyl. 10, 2010 10:04 am

]bazılarımımzın ülkenin ve dünyanın kaderini değiştirecek çok daha büyük hayalleri var
seyis
seyis
"Usta At"
Hayallerimiz.. Default6